Буде у громаді дитячо-спортивне свято

Керівництво комунального закладу «ДЮСШ Великодимерської селищної ради» ініціює проведення у громаді до Міжнародного дня захисту дітей дитячо-спортивного свята.

Директор закладу Руслан Мишко зазначає, що свято носитиме спортивно-розважальний характер. Насамперед, повинно бути цікаво, корисно і пізнавально для дітей. Одночасно це буде своєрідною презентацією діяльності дитячо-юнацької спортивної школи.

На сьогодні в різних місцях громади культивуються 5 видів спорту. Тож вихованці представлять кожен з них: заплановані показові виступи юних боксерів – для цього встановлять у місці проведення свята ринг, майстерність продемонструють каратисти, спортивні акробати, пройдуть змагання з легкої атлетики тощо.

Також плануються виступи дитячих колективів художньої самодіяльності.

Місцем проведення зі згоди місцевого старостату та активу села обрано Плоске. Всі локації будуть розташовані на стадіоні та пришкільній території.

Минулої п’ятниці Руслан Мишко обговорив формат свята, головні моменти безпосередньо на місці, зустрівшись із старостою Плоского Наталією Карпенко, директором школи Людмилою Малаш, директором місцевого Будинку культури Людмилою Нечитайло.

Дитячо-спортивне свято до Міжнародного дня захисту дітей відбудеться у Плоскому 30 травня. Дійшли згоди, що буде зручніше і комфортніше для дітей та дорослих, коли свято розпочнеться не із самого ранку, а о 13-ій годині. Зрештою, всі інші деталі будуть у сценарії, який розроблять до наступної зустрічі оркомітету, який відбудеться цієї п’ятниці.

Актуальні новини
23.06.2021 13:49
Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ «СОЛАР ВЕЙВ»
Повідомлення про планову діяльність
23.06.2021 13:23
Прийміть дитину в родину!
Служба у справах дітей та сім’ї Великодимерської селищної ради чекає бажаючих для створення прийомної сім’ї, дитячого будинку сімейного типу, або стати патронатними вихователями. Сімейним кодексом…
22.06.2021 12:41
Вшанували пам'ять захисників
22 червня у центрі селища Велика Димерка трудовий колектив селищної ради на чолі з заступником селищного голови Миколою Губським вшанував пам’ять земляків, які загинули в роки Другої…
""
22.06.2021 08:06
99-річному Петру Гришку вручили медаль від Чеської Республіки
Житель Великої Димерки Петро Артемович Гришко, якому 18 лютого цього року виповнилося 99 років, нагороджений пам’ятною медаллю до 75-річчя закінчення Другої Світової війни. Міністр оборони…