Чотириденний збір у Конча-Заспі

Чотири дні, з 6 по 9 травня включно, на Олімпійській базі в Кончі-Заспі тривав навчально-тренувальний збір Броварської міської Федерації кіокушинкай карате, до якого входить і відділення з цього виду спорту ДЮСШ Великодимерської громади.

Загалом збір проходили 200 спортсменів, 12 з яких – представники Великодимерської громади.

Тренувальний процес був направлений на два напрямки: підготовка до чемпіонату України, який відбудеться у Вінниці та до атестації та здачі на пояс. Щоденно спортсмени мали по три тренування, загалом заняття тривали по шість годин. Лише 6 травня, у день заїзду, було два заняття. Їх проводили тренери та інструктори.

Четвертого дня перебування у Конча-Заспі відбулася атестація та здача на пояси (за бажанням спортсмена). Число тих у великодимерській ДСЮШ, хто вже має пояси, а йдеться про перший, оранжевий пояс, поповнився ще однією особою. Успішно впорався із здачею Дмитро Косенко.

Загалом у громаді зараз нараховується десять осіб з поясами.

  • У нас давно не було атестації, тож місяць назад ми провели здачу на пояс. Це успішно пройшли 9 осіб. От і маємо нині число 10 з поясами, - говорить тренер ДЮСШ з кіокушинкай карате Євген Овдій.

Загалом, як зазначає тренер, навчально-тренувальний процес у Конча-Заспі був насиченим, але й водночас дуже корисним, ефективним. «Нашим вихованцям, - наголосив він, - все це дуже сподобалося».

Актуальні новини
23.06.2021 13:49
Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ «СОЛАР ВЕЙВ»
Повідомлення про планову діяльність
23.06.2021 13:23
Прийміть дитину в родину!
Служба у справах дітей та сім’ї Великодимерської селищної ради чекає бажаючих для створення прийомної сім’ї, дитячого будинку сімейного типу, або стати патронатними вихователями. Сімейним кодексом…
22.06.2021 12:41
Вшанували пам'ять захисників
22 червня у центрі селища Велика Димерка трудовий колектив селищної ради на чолі з заступником селищного голови Миколою Губським вшанував пам’ять земляків, які загинули в роки Другої…
""
22.06.2021 08:06
99-річному Петру Гришку вручили медаль від Чеської Республіки
Житель Великої Димерки Петро Артемович Гришко, якому 18 лютого цього року виповнилося 99 років, нагороджений пам’ятною медаллю до 75-річчя закінчення Другої Світової війни. Міністр оборони…