Державній службі зайнятості   30 років!

21 грудня 1990 року була створена Державна служба зайнятості. З початку заснування основними напрямками роботи Броварського міськрайонного центру зайнятості залишається: пошук пропозицій роботи для осіб, які звернулися до центру зайнятості з метою пошуку роботи та підбір працівників для роботодавців.

За 30 років послугами центру зайнятості скористалися понад 68 тис. осіб. Нове робоче місце за сприянням центру зайнятості знайшли понад 22 тис.громадян. Підприємцями стали близько 1 тис. колишніх безробітних. Види діяльності, в яких вони започаткували власну справу, найрізноманітніші: сфера послуг, торгівля, допоміжна діяльність у сфері освіти, діяльність туристичних агенств, діяльність у сфері бухгалтерського обліку.

Пропозицією пройти професійне навчання за сприяння служби зайнятості скористалися понад 4 тис. безробітних громадян.

Ваучер на навчання отримали 52 особи, а це означає, що в них почався новий етап професійного розвитку.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено понад 5 тис. громадян. Такі роботи організовуються для тимчасової матеріальної підтримки безробітних і виконуються ними на добровільних засадах. Це, зазвичай, благоустрій територій, екологічний захист навколишнього середовища, інформування населення про субсидії, впорядкування придорожних смуг.

Роботодавець – клієнт служби зайнятості номер 1. Є така думка, і вона цілком вірна. Кількість роботодавців, які звертаються по допомогу в укомплектуванні вакансій, зростає щороку. Упродовж 2020 року з центром зайнятості співпрацювали понад 17тис. роботодавців.

Які послуги гарантує роботодавцям служба зайнятості? Звичайно, якісний та оперативний підбір потрібних працівників. Фахівці центру зайнятості допоможуть організувати співбесіду з шукачами роботи - онлайн чи офлайн - відповідно до побажань. Ще одна затребувана послуга – професійне навчання безробітних на замовлення роботодавця підконкретне робоче місце.

Аби оптимізувати всі ці процеси та суттєво зекономити час, на вебсайті служби зайнятості є можливість створити електронний кабінет роботодавця. Це дозволяє переглядати резюме шукачів роботи з будь-якого гаджета, відслідковувати, як укомплектовуються вакансії на підприємстві, створювати пропозиції роботи та передавати їх для подальшої модерації та розміщення на сайті.

У планах Броварського міськрайонного центру зайнятості й надалі будувати партнерські стосунки з роботодавцями, стимулювати їх до створення нових робочих місць, розвивати активні програми сприяння зайнятості.

Актуальні новини
""
14.04.2021 09:28
Старости отримали можливість складати адмінпротоколи
Таке рішення останнього виконкому Великодимерської селищної ради, котре відбулося 12 квітня. Відтепер до переліку осіб, котрі уповноважен складати протоколи про і&nbsp…
12.04.2021 15:20
У Богданівці сусіди мало рушниці один на одного не підняли
Із 33-х виїздів пожежних команд Великодимерської громади за минулий тиждень, як повідомив директор комунального закладу (КЗ) "Безпека" Юрій Косенко, лише один - пожежа…
""
08.04.2021 18:17
З вуст столітньої бабусі – шевченківський «Заповіт»
7 квітня у Бобрику сталася велика і непересічна подія - із сотим днем народження вітали Марію Проценко Які сто років? – перепитувала Марія…
06.04.2021 19:23
Столітній ювілей Єлизавети Безсмертної
Сьогодні, 6 квітня, 100 років з дня народження відзначила корінна димерчанка Єлизавета Арсенівна Безсмертна… У будинку по вулиці Польовій зібралася сьогодні велика родина. 9…