Мрії збуваються

1 серпня у Великій Димерці урочисте відкриття нового футбольного поля

День 1 серпня точно буде пам’ятним в історії нашої молодої громади. У нас продовжаться спортивно-радісні події. До початку роботи міні-футбольного майданчика у Бобрику, до відкриття сучасного боксерського майданчика на цьому ж стадіоні додасться ще один важливий об’єкт. Саме у неділю, 1 серпня, розпочне діяти нове футбольне поле головного стадіону громади – у Великій Димерці. Відбудеться урочисте відкриття футбольного поля.

Тим часом, хоча об’єкт ще й не закінчено, але любителі баскетболу селища, користуючись, що щити вже поставлені, вечорами насолоджуються можливістю на класному покритті мультифункціонального спортмайданчика шліфувати свою майстерність триочкових, і не тільки. Його спорудження ще триває на території школи.

Якщо ж повернутися до стадіону, то ми говоримо лише про зелений килим, котрий, і про це можна сказати сміливо, стане найкращим на Броварщині футбольним полем, та, думається, одним з найкращих в області. На ньому відтепер проводитимуться регулярні матчі чемпіонату району, гратимуть діти тощо. Тобто, воно почне повноцінно функціонувати. З його відкриттям почне функціонувати нова ера футболу великодимерської громади.

Говоримо лише про поле, адже роботи тут продовжаться. Бо ми поступово, крок за кроком, наближатимемося до того, що цей об’єкт стане повноцінним споткомплексом нашої громади, де буде змога займатися багатьма видами спорту. Попереду ще багато роботи, але саме перша черга закінчиться відкриттям 1 серпня футбольного поля.

Про це мріяло не одне покоління любителів футболу селища, щоби у Великій Димерці було сучасне поле з рівненьким газоном. Нарешті, їхня мрія збулася. Звісно, багато з них одягнути бутси та вийти на поле вже не зможуть. А багато хто відійшов в інші світи.

Ветерани футболу стануть одним із стержнем сценарію відкриття поля. Буде багато згадок, буде вшанування всіх тих, хто плекав історію димерського футболу. Напевно, найяскравішим спогадом буде 1999 рік, коли команда «Сокіл» (Велика Димерка), котрою керував Сергій Величко, виграла чемпіонат та Кубок Київської області.

І є небезпідставні сподівання, що ті високі здобутки не припадатимуть історичним пилом, а стануть імпульсом для нових футбольних звершень головної команди Великодимерської громади.

Ветеранів не тільки вшанують словами. Відбудеться матч між ними.

Звісно, не менш головними діючими особами свята 1 серпня стануть діти, наше підростаюче покоління, котре й повинне писати нову історію, переможну історію великодимерського футболу . Пройде турнір дитячих команд.

Також у програмі дня передбачені виступи юних боксерів великодимерської ДЮСШ – звісно, на новенькому рингу боксерського майданчика. Буде й концертна програма.

Останнім же акордом програми святкового дня стане футбольний матч між двома командами Великої Димерки – «Колосом» та ФК «Димерка».

Але насправді увесь цей день стане першим акордом нового життя стадіону у Великій Димерці.

Отже, місце зустрічі змінити не можна. Всі дороги нашої громади цього дня, 1 серпня, вестимуть до стадіону у Великій Димерці.

На давніх знімках, які є справді унікальними, покоління тих, хто гартував футбол Великої Димерки та теж мріяв про новенький стадіон: команда 1958 року, команда 1960 року, і, напевно, 80-х

Актуальні новини
24.09.2021 10:37
Щодо субсидії - інформує Мінсоцполітики
Куди звертатись для призначення субсидії Особа, яка зареєстрована (проживає) у житловому приміщенні, має звернутися до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації (фактичного…
23.09.2021 10:33
Представили офіцерів громади та передали службові автомобілі
22 вересня біля поліцейської станції, що функціонує на території Великодимерської громади вже третій рік, відбулося урочисте представлення поліцейських офіцерів громади та вручення їм новеньких…
23.09.2021 08:39
Сьогодні 78-а річниця визволення Великої Димерки
Шановні жителі селища Велика Димерка! Цими вересневими днями ми відзначаємо 78-у річницю визволення від нацистських загарбників нашої славної малої Батьківщини – Великої Димерки. Саме 23 вересня…
20.09.2021 15:06
З 1 вересня запроваджено добровільне декларування активів
У рамках проведення широкомасштабної інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян, відповідно до листа Міністерства культури та…