Одразу сім медалей в доробок нашої громади

На боксерській сторінці ДЮСШ Великодимерської громади написані нові яскраві рядки. Дев’ять вихованців нашої школи, тренерів Руслана Мишка, Ярослава Халєєва та Івана Михеєва, 22-24 жовтня брали участь у ювілейному Х турнірі з боксу на призи Діаспори чеченського народу.

Змагання проходили у столичному залі Національного університету будівництва та архітектури і зібрали велику кількість учасників. Прибули для боротьби за призи турніру 65 команд з 12 областей України, всього – 310 учасників.

  • Атмосфера змагання була чудовою, - говорить директор ДЮСШ Руслан Мишко. – Емоційний змагальний рівень надзвичайно високий, суперництво серйозне, вперте. Ми бачили старання, намагання показати себе з найкращого боку, продемонструвати свої найкращі якості. У рингу, особливо у фінальних поєдинках, точилася вкрай напружена боротьба. Ми були свідками надзвичайних емоцій. Ми бачили неймовірну радість від перемоги, глибокі розчарування від програшу. Ми стали свідками сліз радості і сліз розчарування. Словом, турнір пройшов за дуже гарним, змістовним і емоційно насиченим сценарієм.

Вихованці боксерської школи Великодимерської громади були помітними серед великої когорти учасників. Із дев’яти спортсменів, які поїхали на турнір, сім боксерів повернулися додому з медалями.

Після першого змагального дня димерські спортсмени домоглися значного результату – одразу четверо хлопців пробилися до фіналів.

Зрештою, у підсумку боксери нашої ДЮСШ завоювали три бронзові медалі: у дужках вказані вага, рік народження та тренер – Максим Арнаут (46, 2008, Р.Мишко), Ярослав Майстренко (54, 2008, Я.Халєєв), Назар Рижий (60, 2008, Я.Халєєв), три срібні медалі – Дмитро Кушка (30,2011, Р.Мишко), Владисла Дунаєвський (57, 2002, Р.Мишко), Роман Фроліков (57, 2008, Я.Халєєв).

Маємо і одне «золото». У впертому поєдинку перше місце завоював вихованець Руслана Мишка – Роман Крук. Роман 20026 року народження, вага 50 кг.

Примітно, що медалісти на цьому турнірі вперше в своєму спортивному житті, принаймні це стосується боксерів великодимерської ДЮСШ, отримали преміальні. Організатори турніру за третє місце вручали лауреатам 300 грн., за друге – 400. І, нарешті, переможець отримував 800 грн. преміальних. Справді, це перші кошти, зароблені спортсменами, як кажуть, потом і кров’ю…

Поділитися:
Актуальні новини
06.12.2021 11:22
Інформує Служба у справах дітей та сім'ї
Служба у справах дітей та сім’ї Броварської районної державної адміністрації, в межах своїх повноважень, надає методичну допомогу та супровід у створенні прийомної сім’ї, патронатної сім…
03.12.2021 08:43
У «Нових перспектив» перспективи є
2 грудня відбулася ХХ-а позачергова сесія Великодимерської селищної ради Одним із суттєвих підсумків сесії стало створення ще одного…
03.12.2021 08:30
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту "Детальний план території будівництва магазину з вбудованою аптекою в смт Велика Димерка Броварського району Київської області"
ogoloshennya-apteka-2.pdfzayava-seo-apteka-sayt-1.pdfsituaciyna-skhema-apteka_0.pdf
02.12.2021 12:55
Нові карантинні зміни до Постанови Кабінету Міністрів № 1236
24 листопада Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови №1236, посиливши карантинні правила, зокрема для невакцинованих громадян. Нові правила наберуть чинності з 06 грудня. …