Працюємо над виготовленням містобудівної документації

Під головуванням Великодимерського селищного голови 20 червня 2018 року відбулась нарада з питань виготовлення містобудівної документації – генеральних планів сіл: Бобрик, Гайове, Рудня та Шевченкове.

На нараду були запрошені: головний архітектор району Харитонюк Т.М., директор ТОВ “Центр АПЛД” Коваленко Ю.В., депутати районної та селищної ради.

У нараді також взяли участь: перший заступник селищного голови Кушніренко Ю.І., начальник відділу земельних ресурсів Рубанка О.М., радник селищного голови Вайсфельд Л.А., в. о. старости сіл – Литвин М.Г., Карчевський О.П., Йовенко В.М.

В ході наради присутні були ознайомлені з вимогами чинного законодавства в сфері містобудування, проаналізували наявні у селищної ради містобудівні документи, визначили порядок та строки збору підготовчих документів для виготовлення Генеральних планів населених пунктів громади, прийняття необхідних рішень, а також встановили попередні строки виконання робіт.

Присутні мали змогу висловити побажання щодо подальшого розвитку населених пунктів, які будуть враховані при розробці містобудівної документації, а також отримати відповіді фахівців на поставлені питання.

Нарадою рекомендовано селищному голові винести на розгляд чергової сесії селищної ради питання про початок розробки містобудівної документації населених пунктів Бобрик, Гайове, Рудня та Шевченкове і прийняти відповідне рішення.

Робоча група з підготовки матеріалів для виготовлення містобудівної документації чекає на пропозиції від жителів громади, представників бізнесу, установ та організацій, що здійснюють свою діяльність на території Великодимерської ОТГ, інших зацікавлених осіб щодо подальшого розвитку громади для врахування при розробці генеральних планів сіл.

Пропозиції можна надсилати письмово на адресу: смт Велика Димерка, вул. Бобрицька,1 виконавчий комітет, або на електронну пошту v_dymerka@ukr.net.

Актуальні новини
""
14.04.2021 09:28
Старости отримали можливість складати адмінпротоколи
Таке рішення останнього виконкому Великодимерської селищної ради, котре відбулося 12 квітня. Відтепер до переліку осіб, котрі уповноважен складати протоколи про і&nbsp…
12.04.2021 15:20
У Богданівці сусіди мало рушниці один на одного не підняли
Із 33-х виїздів пожежних команд Великодимерської громади за минулий тиждень, як повідомив директор комунального закладу (КЗ) "Безпека" Юрій Косенко, лише один - пожежа…
""
08.04.2021 18:17
З вуст столітньої бабусі – шевченківський «Заповіт»
7 квітня у Бобрику сталася велика і непересічна подія - із сотим днем народження вітали Марію Проценко Які сто років? – перепитувала Марія…
06.04.2021 19:23
Столітній ювілей Єлизавети Безсмертної
Сьогодні, 6 квітня, 100 років з дня народження відзначила корінна димерчанка Єлизавета Арсенівна Безсмертна… У будинку по вулиці Польовій зібралася сьогодні велика родина. 9…