Про апаратну нараду

28 січня селищний голова Великодимерської селищної ради Анатолій Бочкарьов провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та старостами ОТГ.

Актуальними на сьогодні залишається питання вакцинації як дитячого, так і дорослого населення. Зокрема, що стосується проведення щеплень працівникам дитячих дошкільних закладів та загальноосвітніх навчальних закладів, які є контактними особами. Присутні заслухали інформацію про роботу медичної галузі в цілому. На часі – встановлення електрокардіографа та аналізатора для проведення відповідних лабораторних досліджень. Акцентувалася увага на дотриманні профілактичних заходів у зв’язку з епідемічною ситуацією по захворюваннях на грип та гострі респіраторні інфекції, для яких характерні тяжкі ускладнення.

Що стосується надання соціальних послуг, то на розгляді – заяви по оформленню субсидій населенню та наданню матеріальної допомоги. Потребує вирішення питання забезпечення безкоштовними ліками «чорнобильців» 1 та 2-ї категорій. Також спеціалістами відділу соціального захисту населення, захисту прав дітей, сім’ї та молоді проводиться обстеження умов проживання неблагополучних родин. Особливо, що стосується тих, де виховуються діти.

Результативною стала участь школярів Великодимерської ОТГ у III (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. Зокрема, з української мови та літератури і математики (в режимі он-лайн) – відповідно друге і третє почесні місця за учнями Великодимерського ліцею -Рубанкою Іриною та Філь Оленою; друге місце з історії виборов учень Тарасівського НВО «ЗЗСО-ЗДО» Васюк Владислав, а третє – учениця КЗ “Шевченківське НВО «ЗЗСО-ЗДО» – Бужак Ангеліна.

Щодо проблемних питань, то потребує поліпшення ситуація з пожежної безпеки в навчальних закладах. Слід приділити належну увагу таким елементарним заходами як забезпечення і доступність шляхів евакуації.

За інформацією управління фінансів, складною залишається ситуація з боржниками по сплаті податків до селищного бюджету. І хоч робота, розпочата в минулому році, продовжується, все ж податковий борг на сьогодні залишається більше 1 млн. 700 тисяч гривень.

У ході наради представник кожного структурного підрозділу прозвітував про зроблене. Старости поінформували про стан справ на підвідомчих територіях, де проводяться відповідні роботи по благоустрою населених пунктів. Потребує вирішення питання щодо обслуговування та утримання прибудинкових територій багатоквартирних будинків, оскільки не всі мешканці, які там проживають переймаються забезпеченням чистоти й порядку довкола.

Актуальні новини
""
14.04.2021 09:28
Старости отримали можливість складати адмінпротоколи
Таке рішення останнього виконкому Великодимерської селищної ради, котре відбулося 12 квітня. Відтепер до переліку осіб, котрі уповноважен складати протоколи про і&nbsp…
12.04.2021 15:20
У Богданівці сусіди мало рушниці один на одного не підняли
Із 33-х виїздів пожежних команд Великодимерської громади за минулий тиждень, як повідомив директор комунального закладу (КЗ) "Безпека" Юрій Косенко, лише один - пожежа…
""
08.04.2021 18:17
З вуст столітньої бабусі – шевченківський «Заповіт»
7 квітня у Бобрику сталася велика і непересічна подія - із сотим днем народження вітали Марію Проценко Які сто років? – перепитувала Марія…
06.04.2021 19:23
Столітній ювілей Єлизавети Безсмертної
Сьогодні, 6 квітня, 100 років з дня народження відзначила корінна димерчанка Єлизавета Арсенівна Безсмертна… У будинку по вулиці Польовій зібралася сьогодні велика родина. 9…