Проінспектували готовність освітніх закладів

Днями відповідна комісія, склад якої затверджено розпорядженням в.о.селищного голови К.Прянішніковою від 16.08.2019 №134 «Про перевірку стану готовності закладів освіти Великодимерської ОТГ до роботи у 2019-2020 навчальному році», провела об’їзд загальноосвітніх навчальних закладів та дитячих дошкільних, що надають освітні та виховні послуги.

Слід зазначити, що початкова освіта переходить на новий державний стандарт – Нову українську школу, освітній простір якої буде спрямований на розвиток дитини і мотивацію її до навчання. Тому, класні кімнати для маленьких школяриків облаштовувалися відповідно до методичних рекомендацій, розроблених Міністерством освіти і науки України. Об’їзд шкіл продемонстрував, що у різних освітніх закладах до впровадження вищезгаданої реформи підійшли по-різному, враховуючи творчий потенціал та індивідуальний підхід педагогів, які працюватимуть з першокласниками.

В загальному комісією відзначено потужну і сумлінну роботу у підготовці до нового навчального року усіх без винятку шкіл і дитячих садочків Великодимерської ОТГ. Звичайно, посприяло цьому й виділення значних коштів із селищного бюджету, а це – більше 5-ти мільйонів гривень. Адже в роботі селищної ради – турбота про підростаюче покоління є одним із пріоритетних завдань. Відтак, створення всіх необхідних умов для забезпечення навчально-виховного процесу завжди на контролі керівництва громади.

Повертаючись до результатів об’їзду, слід зазначити, що в усіх закладах освіти здійснено заплановані ремонтні роботи. Зокрема, у першому корпусі Великодимерського НВО проведено капітальні ремонти: частини одноповерхової покрівлі, кабінету біології, внітрішніх вбиралень на першому і другому поверхах; поточні ремонти: класних кімнат, бібліотеки, актової зали, їдальні, коридорів. Також перший корпус підключено до мережі Інтернет.

У Шевченківському НВО «ЗЗСО-ЗДО» проведено капітальні ремонти: даху, спортивного залу; косметичні: навчальних кабінетів, коридорів та підсобних приміщень, медпункту, поточні ремонти внутрішніх вбиралень. Придбали необхідні меблі для кабінетів та кухні. Здійснили поточні та косметичні ремонти дитячих майданчиків.

У Бобрицькому НВО «ЗЗСО-ЗДО» облаштовано натяжну стелю і проведено ремонт у методичному кабінеті та у спеціально обладнаному кабінеті «Домоводство», ремонт коридору та заміна електролічильника у ЗДО.

Косметичні та поточні ремонти класних кімнат, профільних кабінетів та спортзалу проведено у Руднянському НВО «ЗЗСО-ЗДО». У трьох класних кімнатах встановлено інтерактивні комплекси, в одному – мультимедійний.

У Тарасівському НВО «ЗЗСО-ЗДО» також проведено поточні ремонти класних кімнат та кабінетів, внушрішніх вбиралень, коридору.

Значна увага під час об’їзду шкіл приділялася й підготовці до опалювального періоду – попередньо проводилася ревізія теплотрас та енергогосподарства. За потреби здійснювався ремонт опалювальних систем та проводилися всі необхідні заходи задля забезпечення сталої роботи восени та взимку.

Всього ж відповідно до затвердженого акту, перевірка готовності кожного закладу освіти до 2019-2020 навчального року здійснювалася за 31 показником.

Звичайно, в ході перевірки було виявлено й деякі недоліки, над усуненням яких потрібно попрацювати разом, об’єднавши всі зусилля.

Актуальні новини
19.04.2021 16:52
ПОСТАНОВА Великодимерської селищної ТВК Про заміщення депутата Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області, повноваження якого достроково припинено
ПОСТАНОВА Великодимерської селищної ТВК Про заміщення депутата Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області, повноваження якого достроково припинено
""
18.04.2021 14:51
Буде новий дубовий парк
У Бобрику 17 квітня саджали дерева. Ніби й нічого дивного. Хоча, враховуючи наші нинішні реалії, не говорити про позитивні емоції від цього, і навіть про захоплення, не можна…
""
16.04.2021 15:42
Для набагато ефективнішого, якіснішого і економічнішого пожежогасіння
Великодимерська громада стала першою в Україні, де у тестовому режимі працюватиме автономна станція датського виробництва, котра забезпечує набагато ефективнішим процес пожежегасіння. …
""
14.04.2021 09:28
Старости отримали можливість складати адмінпротоколи
Таке рішення останнього виконкому Великодимерської селищної ради, котре відбулося 12 квітня. Відтепер до переліку осіб, котрі уповноважен складати протоколи про і&nbsp…