Пройшла XXII сесія Великодимерської селищної ради 28 березня 2019 року

Під головуванням селищного голови Анатолія Бочкарьова 21 лютого 2019 року пройшла XXII сесія Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області VII скликання.

Порядок денний сесії складався з питань:

 1. Про внесення змін до Програми «Розвиток, ремонт та утримання об’єктів житлово-комунального господарства, благоустрою та соціально-культурного призначення Великодимерської об’єднаної територіальної громади на 2019-2023 роки», затвердженої рішенням Великодимерської селищної ради від 20.12.2018 р. № 371 XVІІІ-VІI.
 2. Про внесення змін до Програми «Турбота на 2019 рік», затвердженої рішенням Великодимерської селищної ради від 20.12.2018 р. № 375 XVІІІ-VІI.
 3. Про внесення змін до Програми «Фінансова підтримка Комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2019 рік», затвердженої рішенням Великодимерської селищної ради від 20.12.2018 р. № 381 XVІІІ-VІI.
 4. Про внесення змін до Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Великодимерської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, затвердженої рішенням Великодимерської селищної ради від 20.12.2018 р. № 382 XVІІІ – VІІ.
 5. Про внесення змін до рішення Великодимерської селищної ради від 20.12.2018 р. № 383 XVІІІ-VІI «Про селищний бюджет Великодимерської селищної ради на 2019 рік» та додатків 2, 3, 5, 6, 7.
 6. Про делегування повноважень Управлінню фінансів Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області.
 7. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюватиметься право сервітуту.
 8. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на місцевості.
 9. Про затвердження технічної документації та передачу в приватну власність земельних ділянок.
 10. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
 11. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність.
 12. Про затвердження детального плану території забудови земельної ділянки площею 3,0 га, для розміщення біогазового комплексу в смт Велика Димерка Броварського району Київської області
 13. Про надання дозволу на розробку детального плану території в смт Велика Димерка
 14. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки земель комунальної власності в с. Шевченкове, вул. Київська, 14 А
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Великодимерській селищній раді
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Великодимерській селищній раді
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту ТОВ «ДИМЕРКА-СОЛАР», ТОВ «ДИМЕРКА СЕС-1», ТОВ «ДИМЕРКА СЕС-2», ТОВ «ДИМЕРКА СЕС-3»
 18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в с. Тарасівка по вул. 9 січня.
 19. Про затвердження проекту землеустроющодо відведення земельної ділянкиу разі зміни її цільового призначеннягр. Фещуну Олександру Валерійовичу.
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення гр. Сом Валерії Володимирівні.
 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення гр. Товстенко Наталії Віталіївні.
 22. Про затвердження проекту землеустроющодо відведення земельної ділянкиу разі зміни її цільового призначеннягр. Теплюку Миколі Марковичу.
 23. Різне

З усіх питань порядку денного було ухвалено відповідні рішення.

Актуальні новини
""
14.04.2021 09:28
Старости отримали можливість складати адмінпротоколи
Таке рішення останнього виконкому Великодимерської селищної ради, котре відбулося 12 квітня. Відтепер до переліку осіб, котрі уповноважен складати протоколи про і&nbsp…
12.04.2021 15:20
У Богданівці сусіди мало рушниці один на одного не підняли
Із 33-х виїздів пожежних команд Великодимерської громади за минулий тиждень, як повідомив директор комунального закладу (КЗ) "Безпека" Юрій Косенко, лише один - пожежа…
""
08.04.2021 18:17
З вуст столітньої бабусі – шевченківський «Заповіт»
7 квітня у Бобрику сталася велика і непересічна подія - із сотим днем народження вітали Марію Проценко Які сто років? – перепитувала Марія…
06.04.2021 19:23
Столітній ювілей Єлизавети Безсмертної
Сьогодні, 6 квітня, 100 років з дня народження відзначила корінна димерчанка Єлизавета Арсенівна Безсмертна… У будинку по вулиці Польовій зібралася сьогодні велика родина. 9…