Серед важливих питань - забезпечення теплом

25 жовтня селищний голова Анатолій Бочкарьов та його заступник Микола Губський провели робочу нараду із старостами, начальниками структурних підрозділів виконавчого комітету, керівниками комунальних установ Великодимерської селищної ради.

Розпочинаючи засідання було наголошено на дотриманні протиепідемічних заходів з метою попередження захворюваності на коронавірусну інфекцію. Адже рівень захворюваності щодня зростає, тому маємо бути обачними. Актуальним залишається питання вакцинації. Кількість вакцинованих жителів Великодимерської громади становить - 11250.

Начальник управління соціального захисту населення Оксана Яковенко поінформувала про завершення місячника «Милосердя», який проводився спільно із представниками Товариства Червоного Хреста України.

Заступник начальника управління освіти, культури, молоді і спорту Ірина Хитра доповіла про продовження канікул для учнів загальноосвітніх шкіл громади, за виключенням Великодимерського ліцею, де заклад опалюється.

Проблемним залишається питання забезпечення теплом закладів освіти і медицини. По цій причині вимушено закриті і дитячі садочки.

Як відомо, питання не підписання договорів на постачання газу бюджетним установам є загальнодержавною проблемою і потребує вирішення у вищих ешелонах влади.

Начальник відділу містобудування та архітектури Тетяна Мальцева акцентувала увагу на змінах в законодавстві щодо процедури присвоєння поштових адрес.

Старости прозвітували про роботу на підвідомчих територіях. Зокрема мова йшла про заготівлю дрів, дотримання правил благоустрою, освітлення вулиць та інші питання, які доводиться щодня вирішувати.

Як поінформував, директор КП "Великодимерське" Микола Драний, триває робота по налагодженню вивозу сміття в населених пунктах, удосконалюються відповідні графіки, проводиться інформаційно-роз'яснювальна робота серед населення.

В ході наради селищний голова дав відповідні доручення щодо виконання поставлених завдань та вирішення існуючих проблемних питань.

Поділитися:
Актуальні новини
06.12.2021 11:22
Інформує Служба у справах дітей та сім'ї
Служба у справах дітей та сім’ї Броварської районної державної адміністрації, в межах своїх повноважень, надає методичну допомогу та супровід у створенні прийомної сім’ї, патронатної сім…
03.12.2021 08:43
У «Нових перспектив» перспективи є
2 грудня відбулася ХХ-а позачергова сесія Великодимерської селищної ради Одним із суттєвих підсумків сесії стало створення ще одного…
03.12.2021 08:30
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту "Детальний план території будівництва магазину з вбудованою аптекою в смт Велика Димерка Броварського району Київської області"
ogoloshennya-apteka-2.pdfzayava-seo-apteka-sayt-1.pdfsituaciyna-skhema-apteka_0.pdf
02.12.2021 12:55
Нові карантинні зміни до Постанови Кабінету Міністрів № 1236
24 листопада Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови №1236, посиливши карантинні правила, зокрема для невакцинованих громадян. Нові правила наберуть чинності з 06 грудня. …