Сьогодні - День визволення України від фашистських загарбників

Шановні жителі Великодимерської громади!

Відповідно до Указу Президента України від 20 жовтня 2009 року №836 в Україні встановлено День визволення України від фашистських загарбників, який відзначається щорічно 28 жовтня.

Сьогодні ми відзначаємо пам’ятну дату — 77 річницю звільнення України від німецько-фашистських загарбників. Перш за все, – це свято ветеранів, на долю яких випало тяжке випробування війною. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.

Низько вклоняємося всім ветеранам, учасникам Другої світової за те, що не дали розтоптати і поставити на коліна Україну. Величезна подяка всім, хто витримав на своїх плечах весь тягар тих часів, а потім відбудував і підняв зі згарищ українські міста і села.

Щиро бажаємо всім нам миру, довгих років життя, затишку в родинах, Божого благословення! Хай кожен день буде сонячним та щасливим! Міцного здоров’я, любові та уваги рідних. Всі разом шануймо історію і пам'ять про подвиг українського народу в розбудові незалежності нашої країни.

Виконавчий комітет Великодимерської селищної ради.

Поділитися:
Актуальні новини
06.12.2021 11:22
Інформує Служба у справах дітей та сім'ї
Служба у справах дітей та сім’ї Броварської районної державної адміністрації, в межах своїх повноважень, надає методичну допомогу та супровід у створенні прийомної сім’ї, патронатної сім…
03.12.2021 08:43
У «Нових перспектив» перспективи є
2 грудня відбулася ХХ-а позачергова сесія Великодимерської селищної ради Одним із суттєвих підсумків сесії стало створення ще одного…
03.12.2021 08:30
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту "Детальний план території будівництва магазину з вбудованою аптекою в смт Велика Димерка Броварського району Київської області"
ogoloshennya-apteka-2.pdfzayava-seo-apteka-sayt-1.pdfsituaciyna-skhema-apteka_0.pdf
02.12.2021 12:55
Нові карантинні зміни до Постанови Кабінету Міністрів № 1236
24 листопада Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови №1236, посиливши карантинні правила, зокрема для невакцинованих громадян. Нові правила наберуть чинності з 06 грудня. …