Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання запрошує взяти участь в освітньому проєкті “Школа інструкторів екстремології”

У 2020 році за підтримки Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації спільно з Українською федерацією самозахисту відбудеться освітній проєкт «Школа інструкторів екстремології».

Проєкт проводиться з метою навчання та підготовки молоді до реальних викликів життя та екстремальних ситуацій. Також учасники освітньої програми матимуть корисні навички для роботи в сферах пов’язаних з високим ризиком для життя, силових структурах та в секторах пов’язаних з безпекою.

В межах проведення заходу передбачається проведення 6-ти дводенних семінарів протягом року, в яких будуть поєднані лекції та тренування, а також самостійна робота учасників в супроводі інструкторів.

Перший семінар відбудеться в період з 5 січня по 5 лютого 2020 р. Учасники ознайомляться з детальною програмою занять, отримують домашні завдання.

Основний етап занять 5 лютого -5 липня 2020 р. Проведення чотирьох дводенних семінарів. Перевірка виконання самостійних робіт, розданих завдань.

Закінчення 5 серпня – 5 жовтня 2020 р.

Проведення шостого дводенного семінару, проведення екзаменування, видача посвідок учасникам курсу.

Вищезазначений проєкт спрямований на молодь віком 18-25 років, що цікавиться психологію, безпекою, спортом, роботою в силових відомствах та веде активний спосіб життя.

Реєстрація відбувається за посиланням:

https://forms.gle/6UGdXTowR2NtYZKu9

Співбесіда проходить в два етапи – перша співбесіда проходить по телефону, а друга при зустрічі до 26 січня 2019 року.

Більш детальна інформація за посиланням: https://ekstremologiya.com/shkola-instruktora-ekstremolohiyi
Контакти:
Srub@ukr.net
Куриленко Дмитро +380 93 3349854
Dmytrohp@gmail.com

Більше про подібні наші заходи:
https://ekstremologiya.com/ukr#contact

https://www.facebook.com/srub.tc

https://www.facebook.com/asuruacom/

https://www.instagram.com/srub.official

Актуальні новини
""
16.04.2021 15:42
Для набагато ефективнішого, якіснішого і економічнішого пожежогасіння
Великодимерська громада стала першою в Україні, де у тестовому режимі працюватиме автономна станція датського виробництва, котра забезпечує набагато ефективнішим процес пожежегасіння. …
""
14.04.2021 09:28
Старости отримали можливість складати адмінпротоколи
Таке рішення останнього виконкому Великодимерської селищної ради, котре відбулося 12 квітня. Відтепер до переліку осіб, котрі уповноважен складати протоколи про і&nbsp…
12.04.2021 15:20
У Богданівці сусіди мало рушниці один на одного не підняли
Із 33-х виїздів пожежних команд Великодимерської громади за минулий тиждень, як повідомив директор комунального закладу (КЗ) "Безпека" Юрій Косенко, лише один - пожежа…
""
08.04.2021 18:17
З вуст столітньої бабусі – шевченківський «Заповіт»
7 квітня у Бобрику сталася велика і непересічна подія - із сотим днем народження вітали Марію Проценко Які сто років? – перепитувала Марія…