Відбулась робоча нарада

відбулась робоча нарада22 лютого відбулася робоча нарада керівництва Великодимерської селищної ради на чолі із селищним головою Анатолієм Бочкарьовим нараду із начальниками структурних підрозділів виконавчого комітету, головними спеціалістами, що працюють в старостатах, та старостами.

Розпочинаючи нараду, заступник селищного голови Микола Губський поінформував присутніх про стан справ щодо епідеміологічного стану щодо захворюваності населення громади на коронавірусну інфекцію.

Далі відбулося обговорення питання виконавської дисципліни в структурних відділах, а особливо в старостинських округах, які доєдналися до Великодимерської селищної ради у 2020 році. Зокрема, селищний голова Анатолій Бочкарьов наголосив на свідомому і відповідальному ставленні до виконання тих завдань, які щодня постають перед селищною радою і виконавчим комітетом. Всі, без виключення, мають брати активну участь в забезпеченні належної життєдіяльності кожного населеного пункту.

В полі зору старост мають бути питання: дотримання порядку і проведення благоустрою – вчасне виконання санітарної очистки на підвідомчій території. Особливо це стосується багатоквартирних будинків, щодо яких потрібно запроваджувати сучасні ефективні форми управління. Тому потрібно більше спілкуватися з людьми, налагоджувати комунікацію і взаємодію. Також необхідно досконало вивчити і вести відповідний облік категорій громадян, які, згідно чинного законодавства потребують відповідного обслуговування і надання різного роду державних соціальних допомог. Систематизації цих та інших даних сприятиме розроблення паспортів по кожному населеному пункту. Відповідно, дана інформація використовуватиметься в подальшому при формуванні оновленої Стратегії розвитку Великодимерської територіальної громади.

Мова також йшла про заборгованість зі сплати земельного податку як фізичними, так і юридичними особами. Про це говорили заступник селищного голови Олександр Куценко та начальник управління фінансів Оксана Косенко.

Потребує вирішення питання належного функціонування в галузі культури. Адже всі об’єкти під час входження в громаду були збережені. Тому система забезпечення населення культурними послугами має працювати продуктивно, змістовно і злагоджено.

В ході робочої наради прозвучала інформація, що стосується зміни чинного законодавства в галузі здійснення державних закупівель товарів, робіт і послуг; про алгоритм дій при потребі здійснення ремонтів вуличного освітлення та шляхового полотна в населених пунктах територіальної громади.

Начальник відділу містобудування та архітектури Тетяна Мальцева акцентувала увагу старост на передачі інформації наявної містобудівної документації.

Підсумовуючи обговорені питання, селищний голова Анатолій Бочкарьов наголосив всім на посиленні виконавської дисципліни і відповідальності під час виконання функціональних обов’язків.

Завершилася робоча нарада приємним сюрпризом – з приємною місією до Великої Димерки завітали представники дитячого фольклорного колективу «Промінь» з села Бобрик на чолі з керівником Валентиною Неживою, які брали участь в XV Всеукраїнському благодійному фестивалі дитячої творчості, що відбувся в січні у Львові. Всі разом вони щиро подякували за постійну підтримку, яку повсякчас відчувають з боку керівництва виконавчого комітету в особі селищного голови Анатолія Бочкарьова та старости Миколи Литвина. Також вручили їм (та в.о.начаальника відділу освіти, культури, молоді і спорту Людмилі Чайці) подяки від директора фестивалю Н.Парфенюк.

Актуальні новини
""
14.04.2021 09:28
Старости отримали можливість складати адмінпротоколи
Таке рішення останнього виконкому Великодимерської селищної ради, котре відбулося 12 квітня. Відтепер до переліку осіб, котрі уповноважен складати протоколи про і&nbsp…
12.04.2021 15:20
У Богданівці сусіди мало рушниці один на одного не підняли
Із 33-х виїздів пожежних команд Великодимерської громади за минулий тиждень, як повідомив директор комунального закладу (КЗ) "Безпека" Юрій Косенко, лише один - пожежа…
""
08.04.2021 18:17
З вуст столітньої бабусі – шевченківський «Заповіт»
7 квітня у Бобрику сталася велика і непересічна подія - із сотим днем народження вітали Марію Проценко Які сто років? – перепитувала Марія…
06.04.2021 19:23
Столітній ювілей Єлизавети Безсмертної
Сьогодні, 6 квітня, 100 років з дня народження відзначила корінна димерчанка Єлизавета Арсенівна Безсмертна… У будинку по вулиці Польовій зібралася сьогодні велика родина. 9…