Відбулася апаратна нарада

10 грудня селищний голова Анатолій Бочкарьов провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та старостами. Йшла мова про належне забезпечення прав людей щодо надання медичних послуг у період реформування галузі охорони здоров’я. Зокрема, що стосується забезпечення роботи стоматології, акушерства та гінекології; передачі та прийому відповідного майна.

Освітня галузь працює відповідно до планів роботи: триває навчально-виховний процес, учні беруть участь в учнівських олімпіадах, проводяться відповідні тематичні та виховні заходи. Приємним стало повідомлення про те, що Ірина Ганжа – вчитель початкових класів комунального закладу «Бобрицьке навчально-виховне об’єднання «Заклад загальної середньої освіти – заклад дошкільної освіти» Великодимерської селищної ради Броварського району Ірина Ганжа увійшла в п’ятірку кращих за результатами зонального відбору І етап ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в номінації «Початкова освіта».

Відділ соціального захисту населення, захисту прав дітей, сім’ї та молоді проводить роботу із соціально-незахищеними категоріями, обстежують умови їх проживання, приймають заяви на оформлення субсидій та інших державних соціальних допомог; відбулося засідання комісій – із захисту прав дитини та надання матеріальних допомог.

Присутні також заслухали інформацію щодо справ у культурній галузі ОТГ.

Актуальними залишаються питання освітлення вулиць, благоустрій населених пунктів, зрізання та кронування аварійних дерев та інші.

Значна увага приділялася охороні правопорядку у всіх населених пунктах громади. Зокрема, йшла мова про роботу дільничних інспекторів, попередження злочинності в громаді. Для цього створено всі необхідні умови – правоохоронці забезпечені необхідними засобами, працює система відеоспостереження у смт Велика Димерка.

Досить актуальним є питання недостатнього рівня напруги – стрибки в електромережі. Тому необхідно організовано звертатися з даною проблемо до ПрАТ «Київобленерго», адже якість наданих послуг має відповідати встановленим нормам.

Актуальні новини
""
14.04.2021 09:28
Старости отримали можливість складати адмінпротоколи
Таке рішення останнього виконкому Великодимерської селищної ради, котре відбулося 12 квітня. Відтепер до переліку осіб, котрі уповноважен складати протоколи про і&nbsp…
12.04.2021 15:20
У Богданівці сусіди мало рушниці один на одного не підняли
Із 33-х виїздів пожежних команд Великодимерської громади за минулий тиждень, як повідомив директор комунального закладу (КЗ) "Безпека" Юрій Косенко, лише один - пожежа…
""
08.04.2021 18:17
З вуст столітньої бабусі – шевченківський «Заповіт»
7 квітня у Бобрику сталася велика і непересічна подія - із сотим днем народження вітали Марію Проценко Які сто років? – перепитувала Марія…
06.04.2021 19:23
Столітній ювілей Єлизавети Безсмертної
Сьогодні, 6 квітня, 100 років з дня народження відзначила корінна димерчанка Єлизавета Арсенівна Безсмертна… У будинку по вулиці Польовій зібралася сьогодні велика родина. 9…