Відбулось засідання Ради керівників підприємств

Минулої п’ятниці селищний голова Анатолій Бочкарьов провів засідання Ради керівників підприємств Великодимерської об’єднаної територіальної громади при селищному голові.

Представники підприємств, які здійснюють свою виробничу діяльність на підвідомчій території, заслухали звіт селищного голови про роботу за 2019 рік та за перше півріччя 2020-го року. Також Анатолій Борисович поінформував присутніх про розширення територіальної громади, яка налічуватиме вже 22 населених пункти.

Заступник селищного голови Олександр Куценко ознайомив присутніх із законодавчими нормами щодо проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня 2020 року та закликав присутніх до громадянської активності щодо процесу визначення та висування кандидатур у депутати селищної ради майбутнього скликання.

Про епідемічну ситуацію щодо захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та її поширення в населених пунктах Великодимерської ОТГ поінформувала директор КНП БРР «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Ірина Дементьєва.

Про стан підготовки об’єктів громади до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років доповіла начальник відділу капітального будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури Галина Плотнікова.

Ситуації щодо сплати податків суб’єктами господарювання, які здійснюють свою діяльність на території Великодимерської ОТГ проаналізувала начальник управління фінансів Оксана Косенко.

Актуальні новини
""
14.04.2021 09:28
Старости отримали можливість складати адмінпротоколи
Таке рішення останнього виконкому Великодимерської селищної ради, котре відбулося 12 квітня. Відтепер до переліку осіб, котрі уповноважен складати протоколи про і&nbsp…
12.04.2021 15:20
У Богданівці сусіди мало рушниці один на одного не підняли
Із 33-х виїздів пожежних команд Великодимерської громади за минулий тиждень, як повідомив директор комунального закладу (КЗ) "Безпека" Юрій Косенко, лише один - пожежа…
""
08.04.2021 18:17
З вуст столітньої бабусі – шевченківський «Заповіт»
7 квітня у Бобрику сталася велика і непересічна подія - із сотим днем народження вітали Марію Проценко Які сто років? – перепитувала Марія…
06.04.2021 19:23
Столітній ювілей Єлизавети Безсмертної
Сьогодні, 6 квітня, 100 років з дня народження відзначила корінна димерчанка Єлизавета Арсенівна Безсмертна… У будинку по вулиці Польовій зібралася сьогодні велика родина. 9…