Відзначили День фізичної культури і спорту

15 вересня у селі Рудня з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту відбулися спортивно-масові заходи за участю представників органів місцевого самоврядування громади, провідних спортсменів, тренерів, активістів фізкультурно-спортивного руху.

Відкриваючи урочистості, селищний голова Анатолій Бочкарьов, привітав зі святом всіх шанувальників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту. Адже заняття спортом не лише сприяють зміцненню здоров’я, а й загартовують характер і волю. Тож, наше спільне завдання, – зазначив Анатолій Борисович, – залучати в спортивні зали, на спортивні майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків. Для цього створюються всі належні умови. Підтвердженням цьому є той факт, що Велика Димерка завжди славилася достойними спортсменами, які зберігають і примножують славні традиції спорту, зміцнюють авторитет нашого краю. Тож, всім – фізичного здоров’я, наполегливості і натхнення, подальших перемог.

З вітальним словом до присутніх звернувся і староста села Рудня Олександр Карчевський, який також побажав всім присутнім міцного здоров’я, спортивного довголіття та вагомих здобутків.

Розпочалися заходи показовими виступами юних каратистів – вихованців тренера Васюка Вадима Сергійовича, які демонстрували здобуті знання, вміння і техніку.

Потім всі присутні взяли участь у розминці фізкультхвилинка, яку провели аніматори талановитого колективу «Кум-Ква, які підготували цікаву, веселу й змістовну програму дня і для найменшеньких.

Також всі бажаючі взяли участь у легкоатлетичному забігу. І вже далі всі заплановані заходи також проходили цікаво, весело й змістовно.

Так, між школярами громади відбувся футбольний турнір. У запеклій боротьбі перше місце вибороли руднянські футболісти, на другому – школярі з смт Велика Димерка, на третьому – тарасівські школярі.

Збірні об’єднаної територіальної громади та смт Велика Димерка(за участю депутатів селищної ради) взяли участь у товариському матчі серед ветеранів футбольного руху. Результат – нічия (2:2), а точніше, як кажуть, – перемогла дружба.

Слід відзначити, що всі футбольні колективи Великодимерської ОТГ отримали від селищного голови нові футбольні шкіряні м’ячі та кубки .

Свої навики і майстерність продемонстрували й юні шахісти (керівник Микола Степанович Базир). Їх нагороджено грамотами і подяками селищного голови.

В цілому День фізичної культури і спорту пройшов злагоджено, з користю для всіх – як для найменшеньких, так і для старших та дорослих жителів громади, запрошених і гостей. Активну участь у підготовці і організації цього свята сектору культури і спорту надав вчитель фізичної культури Руднянського навчально-виховного об’єднання Юрій Компанець.

Актуальні новини
""
14.04.2021 09:28
Старости отримали можливість складати адмінпротоколи
Таке рішення останнього виконкому Великодимерської селищної ради, котре відбулося 12 квітня. Відтепер до переліку осіб, котрі уповноважен складати протоколи про і&nbsp…
12.04.2021 15:20
У Богданівці сусіди мало рушниці один на одного не підняли
Із 33-х виїздів пожежних команд Великодимерської громади за минулий тиждень, як повідомив директор комунального закладу (КЗ) "Безпека" Юрій Косенко, лише один - пожежа…
""
08.04.2021 18:17
З вуст столітньої бабусі – шевченківський «Заповіт»
7 квітня у Бобрику сталася велика і непересічна подія - із сотим днем народження вітали Марію Проценко Які сто років? – перепитувала Марія…
06.04.2021 19:23
Столітній ювілей Єлизавети Безсмертної
Сьогодні, 6 квітня, 100 років з дня народження відзначила корінна димерчанка Єлизавета Арсенівна Безсмертна… У будинку по вулиці Польовій зібралася сьогодні велика родина. 9…