Засідання робочої групи по стратегічному плануванню

У Великодимерській ОТГ 20 липня 2018 року, під головуванням селищного голови Бочкарьова А.Б., відбулась чергова нарада з членами робочої групи з підготовки Стратегічного плану Великодимерської ОТГ до 2027 року.

У нараді взяли участь: перший заступник селищного голови Кушніренко Ю.І., заступник селищного голови Губський М.І., радник селищного голови Вайсфельд Л.А., головний експерт з розвитку бізнесу Проекту Федерації Канадських муніципалітетів та Уряду Канади «Партнерство для розвитку міст», радник Президента Торгівельно-промислової палати України Кокоть В.О., керівники структурних підрозділів виконавчого комітету, депутати, а також представники громадськості, які виявили бажання брати участь у розробці стратегії.

Присутні на засіданні були ознайомлені з профілем громади, результатами опитування її жителів, яке проводилось в рамках підготовки до написання стратегічного плану розвитку громади.

В ході інформування було акцентовано увагу на позитивні показники громади, зокрема: наявність природних та трудових ресурсів, низький рівень безробіття, механічний приріст населення, висока середня заробітна плата (6060 грн), зареєстрований на території громади індустріальний парк (105 га), на якому вже збудована найбільша в області сонячна електростанція і планується подальше будівництво із залученням понад 57 млн євро інвестицій, досить значний для території обсяг виробленої промислової продукції (понад 2 млрд грн), автошляхів наявність міжнародного значення, ринків збуту виробленої продукції, а також ряд інших важливих для розвитку території чинників.

Названі й негативні моменти: у населених пунктах громади застаріла містобудівна документація, є гостра необхідність у виготовленні генеральних планів сіл, проведенні інвентаризації земельних ділянок та інші.

Представники громадськості мали можливість внести свої пропозиції до напрацювань робочої групи, отримати додаткову інформацію щодо підготовки стратегічного плану розвитку об’єднаної громади.

Актуальні новини
""
14.04.2021 09:28
Старости отримали можливість складати адмінпротоколи
Таке рішення останнього виконкому Великодимерської селищної ради, котре відбулося 12 квітня. Відтепер до переліку осіб, котрі уповноважен складати протоколи про і&nbsp…
12.04.2021 15:20
У Богданівці сусіди мало рушниці один на одного не підняли
Із 33-х виїздів пожежних команд Великодимерської громади за минулий тиждень, як повідомив директор комунального закладу (КЗ) "Безпека" Юрій Косенко, лише один - пожежа…
""
08.04.2021 18:17
З вуст столітньої бабусі – шевченківський «Заповіт»
7 квітня у Бобрику сталася велика і непересічна подія - із сотим днем народження вітали Марію Проценко Які сто років? – перепитувала Марія…
06.04.2021 19:23
Столітній ювілей Єлизавети Безсмертної
Сьогодні, 6 квітня, 100 років з дня народження відзначила корінна димерчанка Єлизавета Арсенівна Безсмертна… У будинку по вулиці Польовій зібралася сьогодні велика родина. 9…