Оголошення про проведення відкритого архітектурного конкурсу на визначення кращої проектної пропозиції із реконструкції об’єктів благоустрою та інфраструктури центральної частини смт Велика Димерка

Виконавчий комітет Великодимерської селищної ради оголошує відкритий архітектурний конкурс на визначення кращої проектної пропозиції із реконструкції об’єктів благоустрою та інфраструктури центральної частини смт Велика Димерка.

Метою проведення конкурсу є визначення кращої проектної пропозиції реконструкції об’єктів благоустрою та інфраструктури центральної частини смт Велика Димерка, як основи для подальшого розроблення проектної документації. Предметом конкурсу є архітектурно-просторове рішення центральної частини смт Велика Димерка, яка потребує містобудівного оновлення з включенням в її структуру фонтану, а також можливим доповненням іншими об’єктами містобудування, що композиційно організують простір центральної частини, разом з реалізацією заходів із комплексного благоустрою та озеленення.

Конкурс проводиться з 21 лютого по 22 квітня 2019 року. Програма та умови проведення конкурсу оприлюднені на офіційному веб-сайті Великодимерської селищної ради.

Учасниками конкурсу можуть бути окремі архітектори або їх авторські колективи, що мають відповідну освіту та кваліфікаційний сертифікат. Автор для виконання конкурсного проекту може сформувати авторський колектив, будучи його керівником або учасником. У складі авторського колективу можуть бути архітектори без кваліфікаційного сертифікату та студенти вищих архітектурних навчальних закладів.

Для участі у конкурсі автор, авторський колектив має подати заявку про наміри взяти участь у Конкурсі із зазначенням прізвища, імені, по батькові автора, членів авторського колективу, поштової та електронної адреси, контактного номера телефону. Заявка подається особисто за адресою смт Велика Димерка вул. Бобрицька, б.1 кім.3 або на e-mail v_dymerka@ukr.net. Заявки про намір взяти участь від авторського колективу кожен із його членів заповнює за встановленою формою особисто і подаються пакетом.

Призовий фонд становить 10000 грн: перше місце ̵ 7000 тис. грн; друге місце ̵ 2000 грн; третє місце ̵ 1000 тис. грн.

Переможець конкурсу має право на подальше розроблення (чи участь у розробленні) проектної документації.

Конкурсні проектні пропозиції подаються учасниками з 9-00 до 13-00 год. 22 квітня 2019 року за адресою смт Велика Димерка, вул. Бобрицька, б.1 кім.3.

Премійовані проектні пропозиції залишаються в замовника конкурсу. Проектна пропозиція переможця знаходиться у замовника конкурсу до моменту вирішення питання подальшої розробки проектної документації. Усі інші проектні пропозиції повертаються авторам, на їх вимогу, впродовж місяця.

Конкурсні матеріали виконуються українською мовою.

Адреса і телефон для довідок: смт Велика Димерка вул. Бобрицька, б.1, кім.3 (відділ капітального будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури), +380 (4594) 67603.

Актуальні новини
""
16.04.2021 15:42
Для набагато ефективнішого, якіснішого і економічнішого пожежогасіння
Великодимерська громада стала першою в Україні, де у тестовому режимі працюватиме автономна станція датського виробництва, котра забезпечує набагато ефективнішим процес пожежегасіння. …
""
14.04.2021 09:28
Старости отримали можливість складати адмінпротоколи
Таке рішення останнього виконкому Великодимерської селищної ради, котре відбулося 12 квітня. Відтепер до переліку осіб, котрі уповноважен складати протоколи про і&nbsp…
12.04.2021 15:20
У Богданівці сусіди мало рушниці один на одного не підняли
Із 33-х виїздів пожежних команд Великодимерської громади за минулий тиждень, як повідомив директор комунального закладу (КЗ) "Безпека" Юрій Косенко, лише один - пожежа…
""
08.04.2021 18:17
З вуст столітньої бабусі – шевченківський «Заповіт»
7 квітня у Бобрику сталася велика і непересічна подія - із сотим днем народження вітали Марію Проценко Які сто років? – перепитувала Марія…