Пенсійний фонд України доводить до відома громадян інформацію про переваги отримання пенсії через банківські установи

Коли настає час оформляти пенсію, перед людиною постає питання: «Де отримувати виплату – у банку чи на пошті?». Чинним законодавством за кожним пенсіонером закріплене право вибору способу одержання пенсії. Одержувати пенсію через відділення поштового зв’язку або через уповноважені установи банків – особистий вибір кожної літньої людини.

Обслуговування в банках з виплати пенсій зручне для пенсіонерів, а саме: відсутність черг, можливість отримання пенсії в будь-який зручний для громадян час, зняття з поточного пенсійного рахунку як усієї суми, так і її частини, можливість розрахуватися пластиковою карткою за товари та послуги (наприклад, оплата комунальних послуг). У разі переїзду, виїзду на лікування або відпочинок тепер не виникає необхідності брати з собою значну суму коштів. Картковий рахунок дає можливість отримати гроші через мережу банків, або в будь-якому відділенні уповноваженого банку на всій території України.

Слід зазначити, що в отриманні пенсії через банк є ще один беззаперечний плюс. Якщо пенсіонер з будь-яких причин не має можливості своєчасно отримати виплати через пошту, після 25 числа кошти повертаються до Пенсійного фонду, і отримати їх буде можливо лише в наступному місяці. А гроші, які перераховуються пенсіонеру на банківський рахунок, залишаються доступними в будь-який момент.

На території міста Бровари та Броварського району 10 банківських установ отримали право здійснювати операції з обслуговування поточних рахунків пенсіонерів з виплати пенсій: АТ«Ощадбанк», ПАТ «РайффайзенБанк», ПАТ КБ «ПриватБанк», АТ «ТаскомБанк» , ПАТ «Пумб», АТ «Укрсиббанк», ПАТ «Юнекс Банк», ПАТ «Альфа-Банк», АБ «Укргазбанк», АТ «ОТП Банк».

Для одержання пенсійної виплати через банківську установу, необхідно відкрити рахунок в банку і написати відповідну заяву. При собі потрібно мати паспорт або інший документ, який посвідчує особу, документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) та пенсійне посвідчення (за наявності). Відкриття і обслуговування пенсійних рахунків – безкоштовне. В будь-який час пенсіонер має право відмовитись від послуг одного банку і скористатись послугами іншого.

Детальну інформацію з питань отримання пенсії через банківські установи можна отримати, звернувшись до Броварського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області за телефоном «гарячої лінії» 6-06-50 (м. Бровари, б-р Незалежності, б.11) або безпосередньо звернувшись до будь-якої банківської установи.

Актуальні новини
""
14.04.2021 09:28
Старости отримали можливість складати адмінпротоколи
Таке рішення останнього виконкому Великодимерської селищної ради, котре відбулося 12 квітня. Відтепер до переліку осіб, котрі уповноважен складати протоколи про і&nbsp…
12.04.2021 15:20
У Богданівці сусіди мало рушниці один на одного не підняли
Із 33-х виїздів пожежних команд Великодимерської громади за минулий тиждень, як повідомив директор комунального закладу (КЗ) "Безпека" Юрій Косенко, лише один - пожежа…
""
08.04.2021 18:17
З вуст столітньої бабусі – шевченківський «Заповіт»
7 квітня у Бобрику сталася велика і непересічна подія - із сотим днем народження вітали Марію Проценко Які сто років? – перепитувала Марія…
06.04.2021 19:23
Столітній ювілей Єлизавети Безсмертної
Сьогодні, 6 квітня, 100 років з дня народження відзначила корінна димерчанка Єлизавета Арсенівна Безсмертна… У будинку по вулиці Польовій зібралася сьогодні велика родина. 9…