«Така допомога дуже потрібна»

Сьогодні до Управління соціального захисту населення Великодимерської територіальної громади (ВДТГ) прибула благодійна допомога від громадської організації « Рух вибору».

  • Ми вже не вперше привозимо допомогу до Великої Димерки, - каже Володимир Орлов, голова правління організації. – Давно займаємося питаннями благодійництва, волонтерства. Своїм обов’язком вважаємо підтримку найнезахищеніших верств населення, одиноких, хворих. Саме на це і направляємо наші головні зусилля.

Разом з працівниками Управління соцзахисту представники «Руху вибору» вивантажили з мікроавтобуса близько 40 ящиків, у яких - простині, пелюшки, памперси, туалетний папір.

  • Якщо хтось скаже, що це, мовляв, дрібниця і не варта особливої уваги, то це буде аболютною неправдою та думкою людини, яка, на щастя для неї, знаходиться далеко від цих проблем, тобто від догляду за тяжко хворими, або просто через вік нем ічними , - говорить заступник начальника Управління соцзахисту ВДТГ Олена Гарбуз. – Ми, а особливо наші соціальні працівники, хто безпосередньо спілкується і опікується одинокими, хворими старенькими людьми, знають, наскільки це важливо- мати такі «дрібниці» як ті ж памперси чи пелюшки.

Треба враховувати, додає пані Олена, є й лежачі люди, їх чимало. Є діти, які теж практично не можуть рухатися самостійно, хворі на ДЦП тощо. Дітей-інвалідів, хто потребує постійної допомоги, у громаді близько 40. Кожна із 18-ти соціальних працівників опікується двома-трьома людьми похилого віку, багато з яких вже не може доглядати за собою повною мірою. Тобто, таких людей близько 60-ти. Ці матеріали, котрі нам сьогодні доставили, коштують недешево, тож нашим пацієнтам цінна така допомога і з фінансової точки зору.

Допомога буде адресована не тільки пацієнтам відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання відділу надання соціальних послуг (стара назва – будинок-інтернат для людей похилого віку у Гоголеві, але й для всіх, хто її потребує.

Актуальні новини
""
14.04.2021 09:28
Старости отримали можливість складати адмінпротоколи
Таке рішення останнього виконкому Великодимерської селищної ради, котре відбулося 12 квітня. Відтепер до переліку осіб, котрі уповноважен складати протоколи про і&nbsp…
12.04.2021 15:20
У Богданівці сусіди мало рушниці один на одного не підняли
Із 33-х виїздів пожежних команд Великодимерської громади за минулий тиждень, як повідомив директор комунального закладу (КЗ) "Безпека" Юрій Косенко, лише один - пожежа…
""
08.04.2021 18:17
З вуст столітньої бабусі – шевченківський «Заповіт»
7 квітня у Бобрику сталася велика і непересічна подія - із сотим днем народження вітали Марію Проценко Які сто років? – перепитувала Марія…
06.04.2021 19:23
Столітній ювілей Єлизавети Безсмертної
Сьогодні, 6 квітня, 100 років з дня народження відзначила корінна димерчанка Єлизавета Арсенівна Безсмертна… У будинку по вулиці Польовій зібралася сьогодні велика родина. 9…