Великодимерській об’єднаній територіальній громаді виповнився один рік

Великодимерська об’єднана територіальна громада 3 серпня 2018 року відзначила свою першу річницю з дня утворення. До святкування долучилися: голова Броварської райдержадміністрації Микола Клименко, керівник апарату Броварської райдержадміністрації Катерина Прянішнікова, консультанти Інституту інвестиційної стратегії регіонального розвитку Леонід Вайсфельд, Валерій Покоть, а також депутати, старости, священнослужителі.

На порядок денний святкової XII сесії VII скликання було внесено одне питання – «Про відзначення Дня утворення Великодимерської об’єднаної територіальної громади», яке одноголосно було схвалено депутатським корпусом.

Вітаючи присутніх в залі, селищний голова Анатолій Бочкарьов висловив слова подяки всім, хто допомогав в процесі творення і тим, хто творить майбутнє громади сьогодні.

«Сьогодні Вликодимерська громада – це міцна рада з міцним депутатським корпусом, яку розуміють і підтримують на різних рівнях, яка співпрацює з міжнародними фундаціями» – зазначив Анатолій Бочкарьов.

На завершення урочистої частини на всіх гостей чекав святковий торт.

Святковості продовжилися на головній сцені Великої Димерки. З вітальним словом до гостей звернувся селищний голова Анатолій Бочкарьов. З вірою в процвітання громади та щирими побажаннями до вітального слова долучилася Жердівський староста Тетяна Зубко, а також голова Броварської районної державної адміністрації Микола Клименко та керівник апарату Катерина Прянішнікова.

Святкового настрою усім перисутнім додала концертна програма, в якій переплелися дзвінкоголосим перевеслом українська пісня у виконанні улюблених вокалістів та запальний народний танок від танцювальних колективів.

Традиційні солодощі, святкові кульки та прапорці подарували незабутні враження та гарний настрій усім, хто долучився до святкових заходів.

Актуальні новини
""
14.04.2021 09:28
Старости отримали можливість складати адмінпротоколи
Таке рішення останнього виконкому Великодимерської селищної ради, котре відбулося 12 квітня. Відтепер до переліку осіб, котрі уповноважен складати протоколи про і&nbsp…
12.04.2021 15:20
У Богданівці сусіди мало рушниці один на одного не підняли
Із 33-х виїздів пожежних команд Великодимерської громади за минулий тиждень, як повідомив директор комунального закладу (КЗ) "Безпека" Юрій Косенко, лише один - пожежа…
""
08.04.2021 18:17
З вуст столітньої бабусі – шевченківський «Заповіт»
7 квітня у Бобрику сталася велика і непересічна подія - із сотим днем народження вітали Марію Проценко Які сто років? – перепитувала Марія…
06.04.2021 19:23
Столітній ювілей Єлизавети Безсмертної
Сьогодні, 6 квітня, 100 років з дня народження відзначила корінна димерчанка Єлизавета Арсенівна Безсмертна… У будинку по вулиці Польовій зібралася сьогодні велика родина. 9…